Atribuită
Cumpărare directă
SPRAY RUGINA 1*13.86RON MUFA PE Q40 2*10.09RON MUFA PE Q32 2*6.30RON MUFA PE AL Q32 -1'' 1*28.99RON MUFA PE Q32*1'' 1*4.20RON MUFA PE Q32*1'' FE 1*4.20RON ROB TRECERE 2'' II 2*93.28RON ROBINET TRECERE 2'' IE 1*96.64RON MUFA PE Q63 1*12.18RON MUFA PE Q63*2'' FE 1*11.35RON DOP ZN 2'' 2*5.04RON GARNITURA 1'' 1/2 1*2.10RON BOBINA ELECTRONICA 2*36W 1*22.69RON GARNITURA 3/4 20*0.21RON GARNITURA 1'' 100*0.34RON
- Număr anunț
- DA25073893
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,45 RON
- Valoare atribuită
- 463,45 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.