Atribuită
Cumpărare directă
1. ULEI MOTOR ELF 10W 40= 4L x67,23LEI/BUC 2.FILTRU ULEI =1x13,45LEI/BUC 3. CAP BARA STG+DR = 2X79,83LEI/BUC 4. BIELETA DIRECTIE STR+DR= 2X75,63LEI/BUC 5. ANTIGEL 1L= 5X 21,01LEI/L 6. SET SABOTI FRANA STG+DR =1X117,65LEI/SET 7. CILINDRU FRANA SPATE = 2X42,02LEI/BUC 8. LICHID FRANA 1L D4= 4X 21,01LEI/L
- Număr anunț
- DA25058244
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- ANDANAUTO SRL (CUI 15683696)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 719,37 RON
- Valoare atribuită
- 719,37 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.