Atribuită Cumpărare directă

Masca / masti chirurgicale 3 pliuri cu elastic. Pretul pt 1 bucata =1,60 ron la momentul convorbirii telefonice. Total valoare 1,60 ron * 1000 bucati = 1600 ron

Număr anunț
DA25064722
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat