Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine: albituri 10*2.52 banda rigips 1*12.61 conductor FY1.5 10*0.63 profil CD60/4m 10*7.56 disc 3*8.40 coltar aluminiu 5*2.10 racord flexibil 2*10.50 conector PPR 20-1/2 4*3.78 cot ppr20 10*0.34 cleme ppr 10*0.21 vopsea alba 1*13.45 niplu redus 1*2.94 baterie 1*67.23 lavabila 2*70.59 priza db PT 1*13.03 canal cablu16*16 4*2.94 holzsurub+diblu8mm 2*1.26 pachetul contine: tub led 23*15.13 banda hartie 1*7.14 vopsea 2*13.45 usa vizitare 2*16.81 spuma 1*14.29 bazin geberit 1*100.84 baterie 1*165.55 sifon 2*10.92 cot32 2*1.26 ramificatie32 2*2.52 racord apa 2*13.45 tub PVC32 2*3.36 obertain 1*4.62 racord 1*7.14 baterie dus 1*119.75 cuier 1*13.45 lavabila 1*70.59 glet 2*14.29 banda izolat 1*2.52 tinci 10*11.76 pachetul contine: vopsea 6*13.45 diluant 1*8.40 trafalet 2*3.36 pensula 1*4.20 OSB6mm 2*35.29 lavabila 1*70.59 priza db 1*13.45 stecher 1*4.20 coltar aluminiu 25*2.10 scoci 1*9.66 obertain 5*4.62 surub 10*0.14 glet 3*16.81 intrerupator cap scara 2*7.14 racord 2*7.98 lacat 4*2.10 pachetul contine: tinci 5*11.76 diblu 50*0.42 intrerupator 9*3.36 silicon 1*12.61 racord 1*17.65 surub 4*0.92 starter 25*1.68 rigleta 10*2.10 profil UW100/4m 16*15.97 profil CD60/4m 8*7.56 rigips9.5 10*17.65 batante 6*60 200*0.17 autoforante 3*2.52 negrese 1*33.61 glet 5*16.81 holsurub 200*0.03361 mufa 2'' 5*8.40 canepa 1*2.52 pasta verde 1*5.88 tub neon 10*4.20 cuier 8*22.27 pachetul contine: broasca 2*5.04 saiba 200*0.08 cablu3x1.5 14*1.93 diblu rigips 10*0.71 spuma 4*14.29 canal c

Număr anunț
DA25077101
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.728,37 RON
Valoare atribuită
4.728,37 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.728,37 RON

din 4.728,37 RON estimat