Atribuită
Cumpărare directă
Black 1x HP 415x Black Cartridge (W2030x ) 7500 pagini 602 lei Cyan 1x HP 415A Cyan Cartridge (W2031A) 2100 pagini 416 lei Magenta 1x HP 415A Magenta Cartridge (W2033A) 2100 pagini 416 lei Yellow 1x HP 415A Yellow Cartridge (W2032A) 2100 pagini 416 lei
- Număr anunț
- DA25050361
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.