Atribuită Cumpărare directă

Kit Tastatura + Mouse Microsoft Desktop 900, Wireless, Negru [PT3-00021]

Număr anunț
DA25098024
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,01 RON
Valoare atribuită
142,01 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,01 RON

din 142,01 RON estimat