Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA PENTRU INTRETINEREA SI REPARAREA SISTEMULUI DE SUPRAVEGHERE VIDEO STRADALA - Comuna Caineni

Număr anunț
DA25075260
Autoritate contractantă
Comuna Caineni (CUI 2541681)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978,99 RON
Valoare atribuită
978,99 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

978,99 RON

din 978,99 RON estimat