Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de tamplarie si instalare de usi de INTERIOR ptr Scoala Al.Odobescu si Liceu Tehnologic Doamna Chiajna Dimensiuni: L= 900mm ; H=2100mm Pachet de 3 ansamble formate din usa tip ZK-1, completa cu accesorii, inclusiv structura metalica, asamblare si instalare falturi interior sis exterior pe 3 laturi Culoare: RAL 9016 (alb
- Număr anunț
- DA25053026
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
- Furnizor / câștigător
- STAFF SRL (CUI 4280612)
- Cod CPV
- 45421100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.319 RON
- Valoare atribuită
- 8.319 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.