Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR BLC DOSAR INCOPCIAT CUB HARTIE POST-IT CARTON A4 COLOR INDEX MINA CREION PIX ALBASTRU MARKER PILOT MARKER CREION MECANIC PIX ROSU CLIPS SMILEY CLIPS COLOR CLIPS NEGRU CAPSATOR AMPRENTA STAMPILA P40

Număr anunț
DA25082937
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV CAMPINA (CUI 35120964)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,56 RON
Valoare atribuită
249,56 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,56 RON

din 249,56 RON estimat