Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari lunare de intretinere si service utilaje spalatorie si bucatarie din PAVILION A si PAVILION B. Pretul include 3 interventii pe luna (cu 2 specialisti) stabilite de comun acord (in general combinata intretinerea cu interventie de reparatie). Piesele de schimb se vor factura separat. In cazul unor lucrari mai complexe, (schimbare kit rulmenti, inlocuiri instalatii electrice, remedieri axe uscator e.t.c.) se va intocmi un deviz separat (daca se depaseste timpul alocat interventiilor), acceptat de executant si beneficiar, si intocmit de comun acord. Cazarea va fi pusa la dispozitie de catre beneficiar, si nu este inclusa
- Număr anunț
- DA25068415
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
- Furnizor / câștigător
- ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI 7432570)
- Cod CPV
- 50532000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.