Atribuită
Cumpărare directă
1 BOTOSEI 3.5;Acoperitori pantofi 3.5g 100buc/set Set 2 2 GALEATA 16S;Galeata 16L cu storcator Buc 10 3 SET WC;Set wc perie + suport Buc 10 4 SACI 120-10 ALBASTRI;Saci menaj 120L, albastri, LDPE,10buc/rola WNS7065 Rola 2 5 SACI 120-10 GALB;Saci menaj 120L, galbeni, LDPE,10buc/rola Rola 2 6 SACI 120-10 VERDE;Saci menaj 120L, verzi, LDPE,10buc/rola Rola 2 7 HIG INTERF INK;Hartie igienica interfold ink 32pach/bax 7043 Harmony Rola 64 8 SOFT CARE SENSISEPT5;Jd soft care sensisept H34 5L Bidon 2 9 MEDITOL GEL ICF 1L;Rc meditol gel icf, dezinfectant 1l Buc 10 10 SANI SL ALOE-RODIE;Sanitec Sapun crema cu pompita Aloe&Rodie 1l Buc 5 11 SANI SL PIERSICA;Sanitec sapun crema cu pompita frangipane si piersica alba 1l Buc 5 12 MAN NITRIL L100;Nitrylex manusi nitril L 100 buc/cutie Cutie 2 13 MAN NITRIL M100;Nitrylex manusi nitril M 100 buc/cutie Cutie 2
- Număr anunț
- DA25071332
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 IASI (CUI 32224219)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.189,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.189,20 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.