Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE PENTRU ARTISTII SPECTACOLULUI ”MICUL PRINȚ” PENTRU DATA DE 22 FEBRUARIE 2020

Număr anunț
DA25081296
Autoritate contractantă
ORASUL JIMBOLIA (CUI 2502763)
Furnizor / câștigător
SARDENI SANTA MARIA S.R.L. (CUI 1850182)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,91 RON
Valoare atribuită
361,91 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,91 RON

din 361,91 RON estimat