Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice lama de zapada in V 3000mm latime: Inaltime de lucru: 800-980mm Latime de lucru: 2690-3030mm Controlul sistemului: electrohidraulica cu arcuri Greutate: 600 kg Viteza de lucru 10km/h Cerinte de putere: 80-150cp Sistem cuplare: buldoexcavator Lama de uzura din cauciuc Set lama de uzura din metal
- Număr anunț
- DA25093563
- Autoritate contractantă
- Comuna Greci (Primaria) (CUI 7536953)
- Furnizor / câștigător
- MABO VISION (CUI 33321201)
- Cod CPV
- 43313100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.805 RON
- Valoare atribuită
- 16.805 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.