Atribuită Cumpărare directă

PRIZA CU PROTECTIE GEMBIRD SPG3-B-10C, 5 PRIZE, 3M SPG3-B-10C

Număr anunț
DA25075789
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DUNAREA 2020 GIURGIU (CUI 41180910)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,89 RON
Valoare atribuită
36,89 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,89 RON

din 36,89 RON estimat