Atribuită
Cumpărare directă
SURUBELNITA PH 2X150 HOLZER P 1 BUC BIT IMPACT 50MM +SUPORT 2608522326 1 BUC MANUSI PROTECTIE PICOU ALL 1040-2 2 BUC MANUSI LATEX ALBASTRU XL 2 PER RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L100 PVC 2 BUC SARE PASTILE 25KG 4 BUC MECANISM REZ.BETA, SMART, ANGOLO 1400b 2 BUC ROBINET FLOTOR CU VALVA FILET AL 3/8 F90 2 BUC RACORD EXT. LAVOAR 1''1/4-1''1/2-D32/40 2 BUC LACAT ALAMA 40MM VERIGA Y110/40/123/1 4 BUC MOMENT SUPERFIX 400G 1 BUC MOP BUMBAC 250GR COLOR VERDE 8 BUC MISAVAN GEAMURI 10L 2 BUC DR.STEPHAN FLOOR SPRING 5L 1 BUC IGIENOL CLEAR DEZINFECTANT 750 ML 1 BUC IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML 3 BUC SANO ANTIKALK WC 750ML 2686 2 BUC RIVEX CLOR 4L 3 BUC SANO SAPUN LICHID HN TECHNO 4L 1 BUC IGIENOL DEZINFECTANT UNIVE.BLUE FRESH 1L 6 BUC SACI MENAJ 60L 50/SET SUPER REZISTENTI 5 BUC SACI MENAJERI CU BANDA 120L/10BUC ALUFIX 2 BUC SACI MENAJERI 35L/30BUC ALUFIX ECONOMY 2 BUC LAVETA MICROFIB.BUCATARIE 40X40CM ZH2015 4 BUC PERIE BAIE 1 BUC TRANSPORT STANDARD ZONA C 1 AU
- Număr anunț
- DA25072522
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AMARU (CUI 29012810)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950,35 RON
- Valoare atribuită
- 950,35 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.