Atribuită
Cumpărare directă
11114529 PROFIL MASCARE COLT L 25 X 25 X 2075 MM Profil de colt "L. Profilele de colt se utilizeaza in locuri cu trafic intens , pentru a proteja colturile peretilor impotriva loviturilor si zgarieturilor. Se monteaza cu adeziv si poate fi folosit pe tencuiala, lambriu, gresie/faianta etc. 1. se curata de praf suprafata pe care urmeaza a fi montat profilul 2. se aplica silicon pe partea interioara sau exterioara a profilului 3. se monteaza profilul prin presare 4. se sterg resturile de silicon Dimensiuni: 25 x 25 mm Decor: alb Specificatii tehnice: Material: PVC Ambalare: 1 buc Lungime: 2.075 m Latime: 25 mm Adancime: 25 mm Culoare: Alb
- Număr anunț
- DA25075131
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44334000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161,52 RON
- Valoare atribuită
- 161,52 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.