Atribuită
Cumpărare directă
Pachet conform anunt ADV1129514/11.02.2020 si oferta: 2 buc FILTRU ULEI ---- PRET 28,63 RON FARA TVA / BUC 2 buc FILTRU COMBUSTIBIL ---- PRET 74,26 RON FARA TVA / BUC 2 buc FILTRU AER ---- PRET 57,65 RON FARA TVA / BUC 2 buc FILTRU POLEN ---- PRET 59,15 RON FARA TVA / BUC 2 buc SET PLACUTE FRANA FATA ---- PRET 323,51 RON FARA TVA / BUC 2 buc SENZOR UZURA PLACUTE FRANA FATA ---- PRET 33,36 RON FARA TVA / BUC 2 buc SET PLACUTE FRANA spate ---- PRET 316,96 RON FARA TVA / BUC 2 buc SENZOR UZURA PLACUTE FRANA SPATE ---- PRET 33,13 RON FARA TVA / BUC
- Număr anunț
- DA25088879
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI 10302235)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.853,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.853,25 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.