Atribuită Cumpărare directă

ML1710D3 A33K150 - TN321

Număr anunț
DA25079482
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,05 RON
Valoare atribuită
586,05 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,05 RON

din 586,05 RON estimat