Atribuită
Cumpărare directă
AIO 23.8" V540-24IWL i5-8265U NT 8GB 128G+1T UMA NODD 1YRD W10P HPE ProLiant DL360 Gen10 Intel Xeon-S 4208 8-Core (2.10GHz 11MB) 16GB (1 x 16GB) PC4-2933Y-R RDIMM 8 x Hot Plug 2.5in Small Form Factor Smart Carrier Smart Array P408i-a NC 500W 3yr Next Business Day Warranty; Microsoft Windows Server 2019 (16-Core) Standard ROK English Software; HPE 1.2TB 12G 10k rpm HPL SAS SFF (2.5in) Smart Carrier ENT 3 Year Wty Digitally Signed Firmware Hard Drive Rata lunara 24 rate 722.83 EUR Pret total 24 rate 17347.72 EUR 1 EURO = 4.7789 Le
- Număr anunț
- DA25092867
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30236000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.903,02 RON
- Valoare atribuită
- 82.903,02 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.