Atribuită Cumpărare directă

Telefon Mobil Samsung Galaxy A60, Procesor Octa-Core 2.0GHz / 1.7GHz, PLS TFT Capacitive touchscreen 6.3", 6GB RAM, 128GB Flash, 32+8+5MP, Wi-Fi, 4G, Dual Sim, Android (Negru)

Număr anunț
DA25085047
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,32 RON
Valoare atribuită
1.008,32 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,32 RON

din 1.008,32 RON estimat