Atribuită Cumpărare directă

Abonament internet mobil BUSINESS NET 5 (4 abonamente) perioada contractuala: 10 luni 01.03.2020-31.12.2020

Număr anunț
DA25100968
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
968,30 RON
Valoare atribuită
968,30 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

968,30 RON

din 968,30 RON estimat