Atribuită Cumpărare directă

CONSUMABILE MEDICALE CONFORM ANUNT ADV1130342: 0510-10 Comprese sterile tifon 10x10cm, 10 bucati taiate pe plic Plic 12 0.66 907 Solutie Rivanol 0,1%(lactat de 2 etoxi - 6.9 diaminoacridina), flacon 200ml Buc 12 3.66 Apa oxigenata 3%, 200 ml Buc 12 2.98 0933-6X50 Plasture Panza 6x50cm, 1bucata Buc 12 2.36 939 Vata Hidrofila sterila A 50g, 1punga Buc 12 6.34 Fasa 10 cm x 10 m Buc 12 1.28 1321-10 Pipa tip Guedel marimea 4 - rosu, lungime 100mm, Sterila, polietilena semirigida, 1 buc Buc 12 3.35 944 Perogen 10tablete 1flacon Flacon 12 13.48 935 Dispozitiv Respiratie gura la gura 1 buc Buc 12 3.32 0932-5 Plasture Panza 6x10cm, 5bucati/set Set 12 3.11 0929-PPSB-2 Bandaj triunghiular PPSB 2 laturi 96cm Buc 12 2.52 0926-SPIRALA Deschizator de gura din material plastic Spirala 1 buc+B868 Buc 12 6.61 0930-2 Atela din material plastic, 18.7 x 2.7 cm, 2 bucati(TVA 9%) Buc 12 6.21

Număr anunț
DA25086542
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,56 RON
Valoare atribuită
670,56 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,56 RON

din 670,56 RON estimat