Atribuită
Cumpărare directă
PUI DEZOSAT ATM CCA KG 5,010 41481169 CASTRAVETI FABIO GR KG CI KG 5,500 73390734 ROSII CHERRY IT 500G CI BU 4 27524206 HOME G.CIUPERCI TAI.5KG PG 5 38660023 CONSERVF.CASTRAVETI1600G BO 5 42964023 BUNIC.ULEI FL.SOAR.1L ST 30 90623240 VEL.P.FR.TOAST CLAS600G BU 1 55142822 SIM BRANZ.TOPITA CU SMANT BU 10 41954173 BIG PANDA BRANZA VACI 900 BU 3 40188831 TPS OUA COD 2 CLS.L 3X30 IF 3 42230367 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 1 35341882 OCEAN FILE SOMON AF.FEL1K BU 1 59319343 NEGRO ICRE SARATE HERING
- Număr anunț
- DA25074912
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.439,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.439,84 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.