Atribuită Cumpărare directă

Verificarea si reglarea supapelor de siguranta in conformitate cu PTC7-2010 colectia ISCIR. Dupa verificare se va elibera un buletin de verificare si un certificat de conformitate pentru fiecare supapa de siguranta.

Număr anunț
DA25100516
Autoritate contractantă
MUZEUL BRAILEI (CUI 5217575)
Furnizor / câștigător
VIDMAC EXPERT SRL (CUI 32001721)
Cod CPV
71600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat