Atribuită Cumpărare directă

ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 2 pila rotunda 4,5mm Oregon Buc 1 lant Hva 15".325 1,3mm SP33G Pixel - 64DL Buc 2 ulei ungere lant 5L Lukoil Buc 1 sina de ghidaj Hva 15" 1,3mm 325 Pixel Buc 1 bujie 2T NGK Buc 1 filtru carburant Hva Buc 1 ventil aerisire rezervor 340e, 357xp, 435, 440e Buc 1 melc pompa ulei 455 Buc 1 MANOPERA UT 9

Număr anunț
DA25101294
Autoritate contractantă
COMUNA VINTU DE JOS (CUI 4562443)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,69 RON
Valoare atribuită
501,69 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,69 RON

din 501,69 RON estimat