Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt, licitatie, cotidian national Romania libera in data: 25.02.2020 si 26.02.2020. Anunt conform fisier atasat Spatiu publicitar, pentru anunt licitatie, in cotidianul Romania Libera - 2 aparitii, in data de 25 si 26 februarie 2020, 117 cuvinte/ aparitie - 234.00 cuvinte x 0.44 = 102.96 lei
- Număr anunț
- DA25075475
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,96 RON
- Valoare atribuită
- 102,96 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.