Atribuită
Cumpărare directă
Este o microcentrala electrica, murala, cu functie simpla (numai incalzire). Caracteristici: - trei rezistente electrice - ventil de aerisire - schimbator de caldura - senzor de presiune - racord pentru manometru - supapa de siguranta - legarea la pamant a carcasei si a returului - pompa - aerisitor automat - contactor - senzor de temperatura ntc - limitator termic de siguranta - vas de expansiune - panou de comanda Interfata panoului de comanda contine: - led BAR ce semnalizeaza faptul ca pe display este afisata presiunea in instalatia de incalzire - led regim incalzire ce semnalizeaza starea regimului de incalzire fie el activ, fie dispune de o defectiune - led KW ce semnalizeaza afisarea puterii sau faptul ca se poate seta puterea - led apa calda ce afiseaza temperatura apei calde menajere daca centrala este conectata la un boiler - led incalzire ce semnalizeaza faptul ca pe display este afisata temperatura de incalzire pe tur sau faptul ca temperatura poate fi setata - tasta OK pentru confirmare - comutator rotativ pentru afisarea sau setarea parametrilor - tasta MODE folosita pentru selectia setarii unui paramateru, ca de exemplu setarea temperaturii de incalzire pe tur, setarea puterii, setarea curbei de incalzire, a decalajului curbei de incalzire etc Pentru mai multă siguranță și confort, Vaillant a conceput centrala termică electrică ELOBLOCK VE 21 cu putere mare de încălzire. Aceasta poate fi utilizată fără nici un risc de către oricine, fiind potrivită oricărui
- Număr anunț
- DA25044866
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI 16730672)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 39715210-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.