Atribuită Cumpărare directă

RNIZAREA MONTAREA SI PUNERE IN FUNCTIUNE A ECHIPAMENTELOR PENTRU CRESTEREA GRADULUI DE SIGURANTA A NAVEI BAZIAS 4 ; -TROLI DE INCHIDERE -BATERI -REDRESOR -TRUSA SCULE -SONDA VERIFICARE

Număr anunț
DA25043817
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
POPA GHE. VIOREL-IRINEL (CUI 31305730)
Cod CPV
35113100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.269 RON
Valoare atribuită
16.269 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.269 RON

din 16.269 RON estimat