Atribuită Cumpărare directă

iaurt 72buc, lapte20kg, telemea3kg,cascaval3kg, oua90buc, ulei12kg, cereae 4buc, smantina5buc, ceai18buc, malai6kg, lamii1kg, unt30buc, muschi file3kg, sare12kg, varza20kg, castraveti5kg, ceaa20kg, cartofi50kg, mrcovi15kg, usturoi1kg, telina8kg, pasirnac8kg, verdeata20buc, banane200buc, pere150buc, kiwi100buc, portocale50buc, mere150buc, belvita84bc

Număr anunț
DA25053419
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
Furnizor / câștigător
ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.860 RON
Valoare atribuită
2.860 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.860 RON

din 2.860 RON estimat