Atribuită Cumpărare directă

CF COM 962/13.02.2020 TRIMISA PE MAIL

Număr anunț
DA25074538
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
LEXUNDROS DESIGN SRL (CUI 18056861)
Cod CPV
39515420-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.138,36 RON
Valoare atribuită
1.138,36 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.138,36 RON

din 1.138,36 RON estimat