Atribuită Cumpărare directă

SPARE EYEPIECE WF15X (11MM) FOR M100FL LED SPARE EYEPIECE WF20X (9MM) FOR M100FL LED ABBE CONDENSER N.A. 1.25 FOR M-100FL MOVABLE SPECIMEN HOLDER FOR M-100F VIDEO CAMERA WITH USB INTERFACE AND SOFTWARE POLARIZATION SET FOR M-100FL LED

Număr anunț
DA25021066
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38519000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.657,82 RON
Valoare atribuită
2.657,82 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.657,82 RON

din 2.657,82 RON estimat