Atribuită
Cumpărare directă
cif crema 500ml-15buc,clor 5l-8buc,fairy 900ml-20buc,detergent pardoseli 5l-12buc,dezinfectant igienol 1l-15buc,domestos 750ml-15buc,hartie ig.aparat-80buc,lavete microfibra 5/set-10set,mop bumbac 250gr-15buc,matura sorg-15buc,manusi menaj-10per,odorizant wc-10buc,servetele z verzi-40buc,sapun lichid 5l-15buc,solutie geam clin 4.5l-3buc,triumf universal 750ml-5buc,dero 10kg-1buc,spray muste-5buc,galeata+storcator 15l-7buc,manusi protectie-4per,odorizant camera 1l.
- Număr anunț
- DA25020952
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
- Furnizor / câștigător
- REGENT IMPEX SRL (CUI 5058860)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.627,73 RON
- Valoare atribuită
- 2.627,73 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.