Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine 20 buc paine de casa cu cartofi 1kg, feliata 50 buc cuib de viespe 100g Pachetul contine 20 buc Paine de casa cu artofi, 1kg, feliata

Număr anunț
DA25022641
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Furnizor / câștigător
BRUTĂRIA BABI S.R.L. (CUI 31672346)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,20 RON
Valoare atribuită
216,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,20 RON

din 216,20 RON estimat