Atribuită Cumpărare directă

Placa de baza UPS Tripplite 1500VA - 2 buc Placa de baza Scanner GT 2500 - 1 buc Montajul se va efectua în baza contractelor 185 si 187 din 08.11.2019.

Număr anunț
DA25020464
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
30237140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.610 RON
Valoare atribuită
1.610 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.610 RON

din 1.610 RON estimat