Atribuită Cumpărare directă

hartie igienica tork T9

Număr anunț
DA25009701
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA SALATRUCEL (CUI 29029196)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,92 RON
Valoare atribuită
484,92 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,92 RON

din 484,92 RON estimat