Atribuită
Cumpărare directă
NR. CRT. Denumire reactiv CANTITATE SOLICITATA PRET UNITAR LEI FARA TVA TOTAL 11 MEDIU CROMAGAR MRSA IN PLACI 60 PLACI 26.90 161.4 15 MEDIU MANITOL SARE AGAR (CHAPMAN AGAR) X 500G 1 FLC 90.00 90 22 SISTEM HEMOCULTURA AEROBI SI ANAEROBI X 80 ML 80 FLC 425.00 1700 1951.4
- Număr anunț
- DA25028515
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.951,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.951,40 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.