Atribuită Cumpărare directă

Producator: Xerox Cod producator: 006R01461 Nume produs: 006R01461 SPECIFICATII TEHNICE Tip Cartus: Cartus Original Tehnologie: Toner Culoare: Black Capacitate (pag): 22000 Echipamente: Xerox WorkCentre 7120, WorkCentre 7120T, WorkCentre 7125, WorkCentre 7125T, WorkCentre 7220, WorkCentre 7220T, WorkCentre 7225, WorkCentre 7225T CARACTERISTICI FIZICEImpachetare: Single Pack

Număr anunț
DA25031200
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,20 RON
Valoare atribuită
565,20 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,20 RON

din 565,20 RON estimat