Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

Execuție lucrări de reabilitare și modernizare cămin cultural în localitatea Zau de Cîmpie, comuna Zau de Cîmpie, judeţul Mureş

Număr anunț
SCN1034593
Autoritate contractantă
COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 4375917)
Furnizor / câștigător
GRUP 4 INSTALATII SA (CUI 242403)
Cod CPV
45212300-9 · Lucrari de constructii de cladiri destinate activitatilor artistice si culturale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.383.848,92 RON
Valoare atribuită
1.243.378,33 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
07.01.2019 09:08
Anunț de atribuire
SCNA1021486
Termen limită
07.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035802

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.243.378,33 RON

din 1.383.848,92 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 140.470,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.