Atribuită
Cumpărare directă
Aparat Foto Mirrorless 24MP 4K Full Frame Kit cu Obiectiv 28-70 F/3.5-5.6 OSS CARACTERISTICI CAMERA Filet filtru 55mm Model Camera A7 III Tip Camera Kit cu obiectiv GPS Nu Montura obiectiv Sony FE SENZOR Format Senzor Full Frame Tip obturator Electromecanic Viteze obturator Imagini statice: de la 1/8000 la 30 sec., Bec, Filme: De la 1/8000 la 1/4 (trepte de 1/3) pana la 1/60 in modul AUTO (pana la 1/30 in modul Obturator lent automat), FOCUS Mod focalizare AF-A (focalizare automata), AF-S (Focalizare automata cu un singur cadru), AF-C (Focalizare automata continua), DMF (Focalizare manuala directa), Focalizare manuala Plaja focalizare Panoramic (693 de puncte (focalizare automata cu detectia fazei), 425 de puncte (focalizare automata cu detectia contrastului)) Zona Centru Focalizare punctuala flexibila (S/M/L) Focalizare punctuala flexibila extinsa Focalizare automata cu blocare (Superangular/Zona/Centru/Focalizare punctuala flexibila (S/M/L) Focalizare punctuala flexibila extinsa) Tip focalizare Focalizare automata rapida hibrida (focalizare automata cu detectia fazei/focalizare automata cu detectia contrastului)2 OPTICA Obiectiv Obiectiv FE F3,5-5,6 OSS de 28-70 mm SPECIFICATII FOTO Capacitati Direct Print Imprimare Exif, Print Image Matching III, setare DPOF Format fisiere Fotografie: JPEG (conform DCF ver. 2.0, Exif Ver.2.3 si compatibil MPF Baseline), RAW (format Sony ARW 2.3) Video: XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, AVCHD: MPEG-4 AVC/H.264 Audio: XAVC S: LPCM pe 2 canale, AVCH
- Număr anunț
- DA25038153
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 38651000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.597,63 RON
- Valoare atribuită
- 8.597,63 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.