Atribuită Cumpărare directă

MERE GOLD ARDEI KAPIA ROSU SFECLA ROSIE MANDARINE PERE

Număr anunț
DA25020870
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03222321-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,77 RON
Valoare atribuită
489,77 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,77 RON

din 489,77 RON estimat