Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE CURATENIE: 1 PROMO ODORIZANT SERVICE 1L+AIR 750ml PAC 3.00 X 41.78 RON fara TVA / pac 2 PROMO ODORIZANT SPLAS 1L+YOU 750ml PAC 3.00 X 41.78 RON fara TVA / pac 3 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax celuloza 2strat PREMIUM bax 1.00 X 69.97 RON fara TVA / bax 4 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax 2strat STANDARD bax 2.00 X 59.20 RON fara TVA / bax 5 MISAVAN INALBITOR 5L buc 8.00 X 11.36 RON fara TVA / buc 6 SACI MENAJ 35L 50/set SUPER REZISTENTI set 42.00 X 6.44 RON fara TVA / set
- Număr anunț
- DA25014824
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800,41 RON
- Valoare atribuită
- 800,41 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.