Atribuită
Cumpărare directă
DAMARIS CREMA RAS ORIGINAL20X3.67 ,SENSITIVE 60G 20 SAMP. 400ML 65 X4.48 BUC ,SAPUN 70GR 50X 0.85 LEI, SAPUN LICHID 5L ALB PERLAT FLORAL 2X19.20 HARTIE IG. GRI 100G 1STR CU TUB (30/SAC) 14 SET - 12.16 LEI/SET , PROS. ROLA MINI ALB DER.CENTR. 2STR 12 DEO 150ML W. BEAUTY FINISH -6.56 BUC
- Număr anunț
- DA25042820
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI CISNADIE (CUI 31458327)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.012,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.012,46 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.