Atribuită Cumpărare directă

XEROXA4-20 ,COLI AMBALAJ-10 ,XEROX A4-20 ,DOSAR SIMPLU-200 ,DOSAR PVC-100 ,MEMORY STIK-2 ,ORNAMENT BETEALA-10 ,HARTIE AMBALAJ-8 ,SFOARA B8UMBAC-2 ,AGENDA 2020 ,XEROX VARY COPY-20 ,PLIC C6-1000 ,PLIC C5-100 ,PLIC C4-50 ,BRELOC CHEI-14 ,PIX -25 ,DOSAR INC 1/1 -100 ,REGISTRU PVC-1 ,AGRAFE-10 ,COPII CERTIFICAT-50 ,FOI TRANSP PERSOANE-5

Număr anunț
DA25029036
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.533,57 RON
Valoare atribuită
1.533,57 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.533,57 RON

din 1.533,57 RON estimat