Atribuită Cumpărare directă

Producator: HP Cod producator: Q2612A Nume produs: Q2612A Numar Cartus: 12A SPECIFICATII TEHNICE Tip Cartus: Cartus Original Tehnologie: Toner Culoare: Black Tip Capacitate Cartus: Regular Capacitate (pag): 2000 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: HP LaserJet 1010, LaserJet 1012, LaserJet 1015, LaserJet 1018, LaserJet 1020, LaserJet 1022, LaserJet 1022N, LaserJet 1022NW, LaserJet 3015, LaserJet 3020, LaserJet 3030, LaserJet 3050, LaserJet 3052, LaserJet 3055, LaserJet M1005, LaserJet M1319F CARACTERISTICI FIZICEImpachetare: Single Pack

Număr anunț
DA25031091
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.120 RON
Valoare atribuită
2.120 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.120 RON

din 2.120 RON estimat