Atribuită
Cumpărare directă
TAT, TAC si TAB in utilizarea clinica (Leopold Bellak) 1 Manualul TAT (Henry A. Murray) 1 Set planse TAT 1 Formularul Bellak pentru TAT 10 Manual Evaluarea Functiilor Eului (Leopold Bellak) 1 Formular Evaluarea Functiilor Eului 10 Manualul KOHS 1 Foaie de raspuns pentru KOHS 10 Set cuburi KOHS 1 Set cartonase KOHS 1 Manualul MMSE-2 1 Formularul rosu, versiunea extinsa EV MMSE-2 10 Formularul albastru, versiunea extinsa EV MMSE-2 10 Brosura cu norme MMSE-2 1 Grilele transparente si suplimente scale MMSE-2 1 Manualul BVRT 1 Foaie de raspuns si scorare BVRT 10 Grila transparenta pentru scorarea BVRT 1 Caiet de stimuli pentru BVRT 1
- Număr anunț
- DA25017384
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.333,68 RON
- Valoare atribuită
- 3.333,68 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.