Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE 2

Număr anunț
DA25027375
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533,38 RON
Valoare atribuită
533,38 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,38 RON

din 533,38 RON estimat