Atribuită Cumpărare directă

- Constatat defect complex - 70.00 Ron - Pompa cu corp: 65.00 Ron - Garnitura hublou, Ms Bosh: 85.00 Ron - Inlocuit subansamblu (pompa evacuare) - 100.00 Ron - Inlocuit garnitura hublou: 100.00 Ron - Igienizat trasee evacuare: 40.00 Ron - Probe functionare: 35.00 Ron

Număr anunț
DA25032730
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
FRIGOSTAR SRL (CUI 6947322)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495 RON
Valoare atribuită
495 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495 RON

din 495 RON estimat