Atribuită
Cumpărare directă
Cateter conector flexibil pentru circuitul respirator, -expandabil, cu lungime ajustabila cu scopul de a reduce spatiu mort , latex-free, conector terminal 22F; capatul proximal prevazut cu piesa in „T” cu port rotativ de 9,6 mm, ce permite accesul bronhoscopului si sondei de aspiratie si conector 15F.
- Număr anunț
- DA25032513
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.