Atribuită
Cumpărare directă
300ML PROTEX PEARL SAPUN,70G TEO SAPUN LILY ,70G TEO SAUN LILIAC,70G TEO SAPUN DAYSI,20 ZEWA H IG CASH,40 ONDA H IG 2 STR,500ML ALCOL SANITAR MONA 70,5L DERMOMED SAPUN LICHID ARGAN,100 ARO PROS HARTIE,OTI SACI MENAJETI ,MANUSI MENAJ EPACK,400G BONUX MANUAL 3IN1,5L LENOR,2L DET GRESIE MARMURA,ARO BURETI VASE CAN,2L DET PARTD ANTI,2L SANO DET PARCHET,SPALATOARE METAL MADERO,50G BABY LENOR,PRONTO SPRING ORIGINAL,5MP BURETI VASE,50G BREF AKTIV LAVANDA,1L ASEVI UNIV PORTOCALA,2L SANO DET [PODELE PARF,4L ACE CLOR PROF,11KG BONUX 3IN 1,4.5L CLIN DET DE GEAM,2L CIF CREMA CURATAT REGULAR,300 TABLETE CLOR SUMA,3L TRIUMF SOL PT ARAHGAZ,2L CIF CREMA DE CURATAT LEMON,5L DOMESTOS DEZ FRESH,4.5L PUR GEL LEMON,OTI COADA CU FILET,ARO SET MOP BUMB,ARO FARAS PLASTIC,TH REZ MATURA FIR SCURT,HMFL 15L STORC
- Număr anunț
- DA25034517
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ASTRA PITESTI (CUI 4122329)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.508,92 RON
- Valoare atribuită
- 3.508,92 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.