Atribuită
Cumpărare directă
Aerius 5mg*14tb; Arcoxia 60mg * 20tb ; Augmentin 1gr*70tb; Doreta 37,5/325mg*20tb; Eficef 200mg*28tb; Emanera 20mg*20tb; Fenobarbital 100mg*30tb; Gabapentin 400mg*120tb; Meloxicam LPH 7,5mg* 14tb; Nistatina *21tb; Omeprazol Zentiva 20mg*60tb; Rofedex *6fl; Tavanic 250mg*14tb; Thiossern 600mg*120tb; Tussin forte *63tb; Xifia 400mg* 7tb; Zinnat 500mg*28tb;
- Număr anunț
- DA25084812
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE PENTRU PERSOANE CU HANDICAP DUMBRAVENI (CUI 23829386)
- Furnizor / câștigător
- COLDFARM SRL (CUI 814572)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,02 RON
- Valoare atribuită
- 136,02 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.